Polityka prywatności

Jest dla nas ważne, żeby odwiedzając naszą stronę czuli się Państwo bezpiecznie i pewnie, dlatego dokładamy wielu starań, aby chronić Państwa dane. Poniżej znajdą Państwo informacje jakie dane, w jaki sposób są i w jakim celu mogą być gromadzone, przetwarzane i wykorzystywane przez sklep internetowy www.happy-rain.pl.

Dane osobowe, które przekazują nam Państwo w związku z korzystaniem z usług sklepu internetowego www.happy-rain.pl są przetwarzane przez firmę TM Studio mieszczącą się przy ulicy Legnickiej 52 we Wrocławiu 54-204, NIP: 831 130 38 53, która jest, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), administratorem tych danych - jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danych.

TM Studio jako administrator danych, będzie zbierał następujące dane osobowe za pośrednictwem strony internetowej oraz innych form komunikacji, w przypadku dokonywania zakupów i procesu rejestracji:

  • imię,
  • nazwisko,
  • ulica i numer domu,
  • kod pocztowy, miasto,
  • data urodzenia,
  • adres e-mail.

Dane będą gromadzone, przetwarzane lub wykorzystywane, jeśli wyrażą Państwo na to zgodę,  jedynie w celu realizacji złożonego zamówienia, procedury odstąpienia od umowy (zwrotu towaru) oraz reklamacji.

Jeśli wyrażą Państwo zgodę na otrzymywanie od nas informacji o ofercie, nowościach oraz promocjach związanych z marką Travelite rozsyłanych w formie wiadomości mailowych, Państwa dane będą przez nas przetwarzane również w ramach realizacji usługi bezpłatnego newslettera.

Aby zapisać się do newslettera należy wypełnić formularz dostępny na stronie: www.happy-rain.pl.

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania informacji. Wystarczy kliknąć w link zamieszczony w przesłanej wiadomości e-mail. Po kliknięciu w link, Państwa adres zostanie automatycznie usunięty z listy naszego Newslettera.

Podejmując decyzję o subskrybowaniu Newslettera dotyczącego produktów i działań sklepu Travelite, wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych przekazywanych drogą elektroniczną (na podstawie art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz. U. Z 2002 r., Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.).

Informujemy, że nie przechowujemy danych dotyczących kart płatniczych lub kredytowych naszych Klientów. Dane te przetwarzane są wyłącznie przez elektroniczny system bankowy umożliwiający płatności on-line.

Zbiór danych osobowych użytkowników sklepu Travelite został przez nas zgłoszony u Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych pod numerem .....

W każdej chwili mają Państwo prawo do:

  • wglądu
  • edycji 
  • usunięcia podanych danych.

Aby tego dokonać, muszą Państwo zalogować się w naszym sklepie internetowym i dokonać edycji bądź usunięcia danych.

Nasz sklep internetowy może odsyłać Państwa do innych stron internetowych, gdzie zasady polityki prywatności mogą być regulowane w odmienny sposób - nie ponosimy za to odpowiedzialności. Nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności lub zawartość takich stron.  

Prosimy pamiętać, że odwiedzając naszą stronę mogą Państwo pozostać całkowicie anonimowi.

Pytania oraz zastrzeżenia dotyczące niniejszej polityki prywatności proszę kierować pod adres:

biuro@happy-rain.pl