O nas

Nasza firma jest wyłacznym polskim dystrybutorem parasoli z Grupy Happy-Rain - 

marki Benetton, Pierre Cardin, Esprit, Happy Rain Essential.


happy rain została założona 1 stycznia 1988 roku jako mała firma rodzinna przez Klausa i Ilse Würflingsdobler. Jesteśmy dumni z dynamicznego rozwoju tej firmy od małego przedsiębiorstwa do lidera rynku w Europie z ogólnoświatową sprzedażą.

Dziś happy rain jest centrum rozwoju innowacyjnych produktów, efektywnego zarządzania jakością, modnych, najlepiej sprzedających się marek własnych i licencjonowanych oraz konkurencyjnych cen. Projektujemy specjalne i dopasowane produkty dla naszych globalnych klientów, od ekskluzywnych parasoli reklamowych po kompleksową ofertę parasolową "private label". Czerpiemy korzyści z naszego wieloletniego doświadczenia jako specjalisty od parasoli.

happy rain współpracuje z firmami produkcyjnymi i usługodawcami w perspektywie długoterminowej i opartej na zaufaniu. Współpraca z władzami i instytucjami jest równie harmonijna.

Ale podstawą naszego sukcesu są nasi klienci, nasi partnerzy. Każdy klient jest naszą dumą i aby jeszcze bardziej zaspokoić jego potrzeby jest naszą motywacją i jednocześnie wyzwaniem.